Teeme koostööd

Sul on põnev toode, millega inimeste maitsemeeli võluda, aga puudub ahvatlev pilt? Tahaksid oma tootest teha põneva retsepti, mida klientidele jagada? Või oled toreda kohviku omanik ja vajad sotsiaalmeedia konto jaoks kvaliteetseid fotosid toitudest ja interjöörist? Või vajad hoopis tootefotosid oma e-poodi? 
Kõike seda saan Sulle pakkuda omades pikaajalisi kogemusi fotograafias ja retseptide koostamisel.

Minu tugevused:

✔️ olen spetsialiseerunud ainult toidufotograafiale

✔️ oman pikaajalist kogemust toitude pildistamisel ja retseptide koostamisel (vaata tehtud töid portfooliost)

✔️olen paindlik kliendi soovide suhtes

✔️ oman pikaajalisi koostöökogemusi suurte ja väiksemate ettevõtetega

✔️ kasutan professionaalset tehnikat

Kuidas ma saan Sinu ärile kaasa aidata?

TOIDUFOTO / TOOTEFOTO / MENÜÜFOTO

“Sööme silmadega” on parim näitaja, mida toidufoto kohta öelda. Toidufoto peaks edasi andma toiduga tekkiva emotsiooni ja tekitama isu. Lisaks fotograafia oskusele nõuab korraliku toidufoto tegemine ka stiliseerimist, sest selleks, et toit oleks apetiitne, on olulised ka sobiv taust, lauanõud ja muud rekvisiidid.
Toidufotoks võib olla tootefoto, menüüfoto, reklaamfoto, pakendi kujundusfoto. Tootefotot kasutatakse toote või teenuse visualiseerimiseks, reklaamimiseks, kujundamiseks.

Menüüfoto hind:

10 roa pildistamise tasu on 250€

20 roa pildistamise tasu on 325€

Tootefoto. Panzani Selezione di Chef pastad

INTERJÖÖRIFOTOD

Kujundan toitlustusasutusest aktraktiivse pildi, mida saab kasutada ettevõtte kodulehel, sotsiaalmeedias, trükistel.

Interjöörifoto. Restoran Tchaikovsky

RETSEPTILOOME

Tuginedes pikaajalistele kogemustele, oskan valmistada toodetest hõrgutavad road ja need pildile sättida. Olen valmistanud nii torte, suupisteid kui uhkemaid pidusööke. Retsepte koos kvaliteetse tootefotodega saab kasutada ettevõtte kodulehel, jagada sotsiaalmeedias, kasutada trükistel. Retsepti koostamise teenus sisaldab tööks vajaminevat toorainet, toiduvalmistamist, pildistamist.

Retsept. Seasisefilee palsamikreemiga

TOIDUSTILISTIKA

Toidufotograafia ei piirdu üksnes pildistamisega, vaid siia juurde kuulub ka toidu stiliseerimine. Oskan sättida toidu pildile nii, et toit näeks välja naturaalne, isuäratav ja sobiks keskkonda. 
Professionaalse toidufoto loomiseks on kasutada lai valik nõusid, tekstiile, taustu ja muid rekvisiite.

lauanoud
Tootefoto. Lauanõud

Koostöö

Teen meelsasti koostööd nii toiduainete maaletoojate, suurtööstuste ja väikeste talutootjatega kui ka köögitarvete müüjate ning kirjastajatega. Lisaks blogile jagan oma tegemisi ka Instagrami kontol.

Kirjuta mulle e-maili teel liisi.laanemae@mail.ee või võta ühendust alltoodud kontaktivormi kaudu ning leiame koos Sulle sobiva lahenduse.

KOOSTÖÖPARTNERID:

Võta ühendust: